2007 Yılında Uzm.Dr.Dt. Doğuhan Taşcı tarafından kurulan DoğuDent, 2014 yılı itibari ile yeni kliniğinde modern teknolojiyle donatılmış Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği merkezinde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.

Modern diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini en iyi şekilde sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sağlığın hayattaki en büyük zenginlik olduğunun bilinci ile yoluna devam eden DoğuDent olarak amacımız, sadece anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle birlikte ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olmayı başarmaktır.

DoğuDent, bir yandan tüm modern tedavi yöntemleri ile mutlak sağlığı sağlamayı amaç edinerek diğer yandan uzman doktor kadrosunu günden güne genişleterek, Türkiye ve Dünya ‘da en bilinen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden biri olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.